Ominaisuudet
- Halkaisija (tuumaa):
.265
- Toimituksen paino: 0,018kg
- Toimituksen korkeus: 25mm
- Toimituksen leveys: 89mm
- Toimituksen pituus: 102mm
Tuotenro: 100050175
Valm.nro: SAC-6BRA265
Short Action Customs -valmistajan Neck/Shoulder Sizing Bushings on suunniteltu käytettäväksi heidän Modular Sizing Dies -tuotteidensa kanssa. Nämä ovat patruunakohtaisia säädettävissä olevia bushingeja, jotka mahdollistavat oikean bump-määrän säätämisen samalla kun ne muotoilevat patruunan kaulaa täydellisesti. Nämä uudet bushingit ratkaisevat vanhan säätöjärjestelmän sisäiset puutteet täysin uudella sisäisen bushingin geometrian suunnittelulla, joka on suunniteltu vähentämään kaulan epätasaisuutta ja lisäämään ladatun patruunan keskittymistä kammiin. Ne on valmistettu 17-4 H900 ruostumattomasta teräksestä ja käsitelty samalla lämpökäsittelyllä kuin Precision Resizing Dies. Nämä neck/shoulder bushingit omaavat uskomattoman sileän sisäpinnan ja erittäin liukkaan ulkopinnan lämpökäsittelyn ansiosta.Poistettu ohjelmasta
Short Action Customs -merkin Neck/Shoulder Sizing Bushings on suunniteltu käytettäväksi heidän Modular Sizing Dies -työkalujensa kanssa. Nämä ovat patruunakohtaisia sizing bushings, jotka mahdollistavat oikean bump-määrän säätämisen samalla kun ne muotoilevat patruunan kaulan täysin.
Nämä uudet bushings ratkaisevat vanhan sizing-järjestelmän sisäiset puutteet täysin uuden sisäisen bushing-geometrian avulla, joka on suunniteltu vähentämään kaulan juoksua ja lisäämään ladatun patruunan keskittymistä kammiin.
Nämä neck/shoulder bushings ovat täydellinen valinta tarkkuustyöhön ja ne auttavat saavuttamaan parhaan mahdollisen tuloksen ladatuissa patruunoissa.
.265
Kohdattiin virhe tämän sisällön lataamisessa. Päivitä sivu jatkaaksesi. Jos ongelma jatkuu, ota yhteyttä asiakaspalveluumme.