Ominaisuudet
- Holkin malli:
Sizing Dies
- Patruuna:
6.5 Creedmoor
- Toimituksen paino: 0,907kg
- Toimituksen korkeus: 76mm
- Toimituksen leveys: 114mm
- Toimituksen pituus: 165mm
- UPC: 810080183148
Tuotenro: 430112748
Valm.nro: 419-ZERODIE-S65CR
810080183148Jälkitilaus, toimitusaika n. 4-12 viikkoa USA:n varastosta.
ZERO S-SARJAN KOKOUSSAVET ovat suunniteltu tarjoamaan huipputeknologiaa ja tarkkuutta perinteisessä 7/8″ koossa, pitäen hinnan alle 300 dollarissa.
HUOM: Tämä on vain savi. Nämä savet eivät sisällä kuoripesäpidikettä. Ne ovat yhteensopivia yleisten kuoripesäpidikkeiden, kuten Reddingin, Hornadyn, RCBS:n jne. kanssa. Ne ovat myös yhteensopivia ZERO Modular Shellholder Systemin kanssa.
Kaikki savet toimitetaan Area 419 ZERO Universal Die Ringin, vara-dekapointipinnan ja tarvittavien asennus-/poistotyökalujen kanssa.
Testattuamme kaikki vaihtoehdot ja saadessamme palautetta tuhansilta asiakkailta sekä eri teollisuuskumppaneilta, uskomme, että tämä on se, mitä 7/8″ kokoissavien tulisi olla.
Sizing Dies
6.5 Creedmoor
Kohdattiin virhe tämän sisällön lataamisessa. Päivitä sivu jatkaaksesi. Jos ongelma jatkuu, ota yhteyttä asiakaspalveluumme.