Ominaisuudet
- Asetyyppi:
AR-15
- Toimituksen paino: 0,02kg
- Toimituksen korkeus: 25mm
- Toimituksen leveys: 76mm
- Toimituksen pituus: 127mm
- UPC: 857116007016
Tuotekuvaus
USA:n vientiluvan tyyppi: 0A501.x
Tuotenro: 100027914
Valm.nro: ACC-XMR3-FDE
857116007016 ODIN Works Gen II XMR Extended Magazine Release -julkaisun jälkeen, joka on suunniteltu Magpul BAD -vivun vapauttamiseen, AR-harrastajat kysyivät edelleen parannuksia suunnitteluun, jotta KNS -kiväärin ja liipaisimen tapit voitaisiin vapauttaa. Kuluttajien vaatimuksiin reagoiden ODIN Works kehitti Gen III -sarjan XMR -vapautuksia, jotka on rakennettu toimimaan sekä KNS -tapien että Magpul BAD -vivun kanssa. Jokainen ODIN Works XMR Extended Magazine Release on koneistettu 6061 alumiinista ja on suunniteltu tarjoamaan suuremman, painettavan pinta-alan, joka tekee patruunalaatikoiden vapauttamisesta nopeampaa ja helpompaa kuin koskaan ennen. Tämä vapautus sisältää ODIN -boomerang -leikkauksen, ja asennus vie vain muutaman minuutin. Vapautus sopii sekä AR-15 että AR 308 -tyylisiin kivääreihin.Jälkitilaus, toimitusaika n. 4-12 viikkoa USA:n varastosta.
ODIN Works Inc. esittelee ylpeänä AR-15 GEN III EXTENDED MAGAZINE RELEASE -lippa vapauttimen, joka on suunniteltu toimimaan KNS-pulteilla ja Magpul BAD -vivulla.
ODIN Works Gen II XMR Extended Magazine Release -lippa vapautin julkaistiin alun perin Magpul BAD -vivun selättämiseksi, mutta AR-harrastajat pyysivät jatkuvasti parannuksia suunnitteluun KNS-iskupulttien ja liipaisinpulttien selättämiseksi. Vastauksena kuluttajien vaatimuksiin, ODIN Works kehitti Gen III -sarjan XMR-lippa vapauttimia, jotka toimivat sekä KNS-pulttien että Magpul BAD -vivun kanssa.
Älä jää paitsi tästä innovatiivisesta tuotteesta, joka parantaa ampumakokemustasi!
AR-15
Kohdattiin virhe tämän sisällön lataamisessa. Päivitä sivu jatkaaksesi. Jos ongelma jatkuu, ota yhteyttä asiakaspalveluumme.