Ominaisuudet
- Väri:
Ranger Green
- Toimituksen paino: 0,014kg
- Toimituksen korkeus: 3mm
- Toimituksen leveys: 102mm
- Toimituksen pituus: 102mm
Tuotenro: 430100510
Valm.nro: AC-BRK-RG
Revic FH1 Fluid Head on erittäin kompakti ja kevyt, yhdistäen kauniin muotoilun ja ergonomisen toiminnallisuuden. Lentokonesertifioidut CNC-koneistetut ja kovaan anodisoituun alumiiniin valmistetut osat tarjoavat erinomaisen sujuvuuden, vakauden ja kestävyyden. Kompakti koko ja helppokäyttöisyys tekevät siitä ihanteellisen kenttätyöhön, jossa koko, paino ja kestävyys ovat avainasemassa. Bungee Retention Kit on yksinkertainen tapa lisätä ylimääräinen pidon kerros lipaille. Reititä vain iskukumi läpi lenkeistä ja varmista kaksi juoksevaa päätä neliösolmulla. Myydään 3 kappaleen setissä.Poistettu ohjelmasta
SPIRITUS SYSTEMS Bungee Retention Kit on yksinkertainen ja tehokas tapa lisätä ylimääräinen pidike magneetteihin. Tämä tuote on suunniteltu erityisesti kenttätyöhön, jossa koko, paino ja kestävyys ovat avainasemassa.
Revic FH1 Fluid Head on äärimmäisen kompakti ja kevyt, yhdistäen kauniin muotoilun ja ergonomisen toiminnallisuuden. Lentokonesertifioitu CNC-jyrsitty ja kov anodisoitu alumiini tarjoaa erinomaisen sujuvuuden, vakauden ja kestävyuden. Kompakti koko ja helppo käyttö tekevät siitä ihanteellisen kenttätyöhön.
Bungee Retention Kitin avulla voit helposti kiinnittää magneetteja. Reitti vain iskuköysi läpi tulojen ja varmista kaksi juoksevaa päätä neliösolmulla.
Ranger Green
Kohdattiin virhe tämän sisällön lataamisessa. Päivitä sivu jatkaaksesi. Jos ongelma jatkuu, ota yhteyttä asiakaspalveluumme.