Ominaisuudet
- Tyyli:
Rest Accessories
- Toimituksen paino: 0,068kg
- Toimituksen korkeus: 10mm
- Toimituksen leveys: 64mm
- Toimituksen pituus: 74mm
Tuotenro: 749101026
Sinclair Kilpailu Lepotuki Posti, 1” Käytätkö koskaan ampumaradalla useampaa kivääriä? Vältäksesi ampumalevyn yläpinnan säätämistä erikokoisten kiväärin etuosien vuoksi, ampujat ostavat usein lisäampumalevyn yläpinnan, postin ja käsipyörän, mikä mahdollistaa nopean vaihdon ilman säätöä tai kokoamista. Ampu suosikkikevyttä metsästyskivääriäsi ja vaihda sitten yläpinta laajalle etuosalle varustettuun tuhoojakivääriisi. Posti on 1-14” kierretty ruostumatonta terästä ja se on tarkoitettu käytettäväksi vain Sinclair Kilpailu Lepotuki -sarjan kanssa. Käsipyörä on alumiinia, mustalla anodisoidulla pinnalla, ja siinä on ruostumattoman teräksen kierreinsert, joka on suunniteltu käyttöikään ilman naarmuja. Käsipyörä hyödyntää 1-14” kierteitä ja on suunniteltu käytettäväksi vain Sinclair Kilpailu Lepotuki -sarjan kanssa. Sinclair Kilpailu Etutukipysäytys Päivitä nykyinen Sinclair Lepotuki -yksikkösi Sinclair Kilpailu Etutukipysäytyksellä. Sinclair Kilpailu Etutukipysäytys on täysin säädettävissä pituuden (eteen ja taakse), korkeuden ja kallistuksen osalta. Se toimii nykyisten tuotantoerien Generation II lepotukiyksiköiden (Benchrest ja All-Purpose) kanssa. Valmistettu ruostumattomista teräksistä ja Delron-pysäytysnupista, se on rakennettu kestämään koko eliniän.Toimitusaika noin 5-7 päivää.
Sinclair Competition Rest Post, 1” - Oletko koskaan mennyt ampumaradalle useamman kuin yhden kiväärin kanssa? Vältä ampumatuen yläpinnan säätö erikokoisille kiväärin etupäille ostamalla lisäampumatuki, joka mahdollistaa nopean vaihdon ilman säätöä tai kokoonpanoa. Ampumatuki on suunniteltu erityisesti Sinclair Competition Rest -sarjaa varten.
Päivitä nykyinen Sinclair Rest -yläosa Sinclair Competition Forend Stopilla. Tämä pysäytys on täysin säädettävissä pituuden (etu- ja takasuuntaan), korkeuden ja kallistuksen osalta. Se toimii nykyisten Generation II -tuotantosarjan yläosien (Benchrest ja All-Purpose) kanssa. Valmistettu ruostumattomista teräksistä ja Delron-pysäytysnupista, se on rakennettu kestämään koko elämän ajan.
Rest Accessories
Fits Bald Eagle stop rods; 3.4.2015
I bought this stop to replace the OEM part that was included with my Bald Eagle rest. Fits perfect since rod diameter is also 3/8", regardless of flat-sided Bald Eagle rod. This stop is fully adjustable for cant and height, great replacement!!!
Kohdattiin virhe tämän sisällön lataamisessa. Päivitä sivu jatkaaksesi. Jos ongelma jatkuu, ota yhteyttä asiakaspalveluumme.