Ominaisuudet
- Väri:
Black
- Toimituksen paino: 1kg
- Toimituksen korkeus: 100mm
- Toimituksen leveys: 100mm
- Toimituksen pituus: 100mm
- EAN: 0726529841558
Black
Tuotenro: EU2016228
Valm.nro: RMR
0726529841558 RMR – Trijicon, some HolosunUudelleen tilattu, toimitusaika n. 5-6 viikkoa Euroopan varastosta.
CHISEL MACHININGin RMR Mount on suunniteltu erityisesti Shotgun-kahvoille, ja se tarjoaa erinomaisen tavan kiinnittää RMR- tai Trijicon-optikkaa sekä joitakin Holosun-malleja. Tämä kiinnitysratkaisu takaa vakaan ja luotettavan käyttökokemuksen, jolloin voit keskittyä tarkkuuteen ja suoritukseen.
Älä jää ilman tätä tärkeää lisävarustetta! RMR Mount Shotgun-kahvoille on täydellinen valinta kaikille ampumaharrastajille ja ammattilaisille, jotka arvostavat laatua ja suorituskykyä.
Black
Kohdattiin virhe tämän sisällön lataamisessa. Päivitä sivu jatkaaksesi. Jos ongelma jatkuu, ota yhteyttä asiakaspalveluumme.