Ominaisuudet
- Koko:
Double
- Materiaali:
Metal
- Patruuna:
45 Auto (ACP)
- Väri:
Black
- Toimituksen paino: 0,454kg
- UPC: 601299188112
Tuotenro: 100019070
Valm.nro: QMC28B
601299188112 QMC™ patruunapidike on valmistettu premium saddle leather -materiaalista ja siinä on käsin muotoiltu ulkopinta muodon säilyttämiseksi. Siinä on myös Galcon injektoimalla muovattu nylonjousiklipsi takana, joka tarjoaa turvallisen kiinnityksen vyöhön tai useimpiin housuihin. Tämä ambidextrous-muotoilu sopii vyöille, joiden leveys on enintään 1 3/4" ja se on saatavilla mustana.Poistettu ohjelmasta
QMC™ patruunavyö on valmistettu ensiluokkaisesta satulannahasta ja siinä on käsin muotoiltu ulkopinta muodon säilyttämiseksi. Tämä vyö tarjoaa erinomaisen istuvuuden ja mukautuu hyvin kantajan tarpeisiin.
Patruunavyössä on myös Galcon injektoimalla muotoiltu nylon-jousiklipsi takana, joka takaa turvallisen kiinnityksen vyöhön tai useimpiin housuihin. Tämä malli on täydellinen valinta kaikille, jotka arvostavat laatua ja käytännöllisyyttä.
Double
Metal
45 Auto (ACP)
Black
Kohdattiin virhe tämän sisällön lataamisessa. Päivitä sivu jatkaaksesi. Jos ongelma jatkuu, ota yhteyttä asiakaspalveluumme.