Ominaisuudet
- Toimituksen paino: 0,073kg
- Toimituksen korkeus: 25mm
- Toimituksen leveys: 25mm
- Toimituksen pituus: 337mm
- UPC: 657780257027
Tuotenro: 943000050
Valm.nro: 25702
657780257027 Extra Extra Power Buffer Spring. Oranssi jousi on huomattavasti tukevampi kuin punainen jousi. Oranssi buffer-jousi on alun perin suunniteltu .308 / 6.5 CM / .260 Rem jne. vaatimuksille, jotka liittyvät raskaisiin BCG-karbiini DPMS-mallin sovelluksiin käyttäen standardeja 7" syvyyden M4-laajennusputkia ja lyhyitä 2.5" bufferia (mukaan lukien jälkimarkkinoiden "raskaat bufferit") voimakkaasti kaasupaineistetuissa 16” - 18” ML kaasukarbiini alustoissa, mutta se on osoittautunut välttämättömäksi ylikaasutettujen karbiinien säätämisessä kaikille vastaaville raskaille kaliipereille AR-10-mallin putkissa, joissa on 3.25" bufferit tai pienemmät kaliiperit (5.56 jne.).Jälkitilaus, toimitusaika n. 4-12 viikkoa USA:n varastosta.
SPRINCO USA:n M4 CARBINE CS SPRING KIT, SPRING KIT-XXP BUFFER SPRING & XP 5-COIL EXTRACTOR SPRING tarjoaa erinomaisen suorituskyvyn ja luotettavuuden. Tämä jousisarja on suunniteltu erityisesti vaativiin olosuhteisiin.
Extra Extra Power Buffer Spring. Oranssi jousi on huomattavasti kestävämpi kuin punainen jousi. Oranssi buffer-jousi on alun perin suunniteltu .308 / 6.5 CM / .260 Rem -kaliberien vaatimuksiin, erityisesti DPMS-mallin raskaiden BCG-carbine-sovellusten käyttöön, joissa käytetään standardeja 7 tuuman syvyyden M4-pidennysputkia ja lyhyitä 2.5 tuuman buffer-jousia (mukaan lukien jälkimarkkinoiden "raskaat bufferit").
Se on todistetusti tarpeellinen yli- kaasuttavien carbine-aseiden säätämiseen, jotka käyttävät AR-10 -mallin putkia, joissa on 3.25 tuuman bufferit tai pienempiä kaliipereita (kuten 5.56 jne.).
Valitse SPRINCO USA:n jousisarja, jos haluat parantaa M4 Carbine -aseesi suorituskykyä ja kestoa. Tämä tuote on täydellinen valinta niin ammattilaisille kuin harrastajillekin.
Kohdattiin virhe tämän sisällön lataamisessa. Päivitä sivu jatkaaksesi. Jos ongelma jatkuu, ota yhteyttä asiakaspalveluumme.