Ominaisuudet
- Väri:
Black
- Toimituksen paino: 0,025kg
- Toimituksen korkeus: 3mm
- Toimituksen leveys: 10mm
- Toimituksen pituus: 15mm
- UPC: 859114006183
Tuotekuvaus
USA:n vientiluvan tyyppi: 0A501.x
Tuotenro: 100043367
Valm.nro: FUSLWLB
859114006183 Suunniteltu erityisesti FUSION Micro Hubia varten, FUSION LightWing -adapteri mahdollistaa käyttäjän kiinnittää sekä varmuusnäkö että valon ATPIAL- tai ATPIAL-C monitoimisen tähtäyslaserin kanssa. FUSION LightWing -adapteri on suunniteltu ulottamaan valo ATPIAL:n sivun alle samalla kun se kiinnitetään yläraitaan. Se on kevyt, matala profiililtaan ja yhteensopiva laajan valikoiman FUSION lisävarusteiden kanssa. Yksikön kiinnittäminen ATPIAL:n taakse mahdollistaa pääsyn paristokoteloon ilman, että kumpaakaan yksikköä tarvitsee poistaa. Huom: Tämä osa on saatavilla sekä vasemman että oikean puolen versioina, mutta kumpaakin puolta voidaan käyttää ambidextrously riippuen siitä, mihin Micro Hub on sijoitettu. Vasemman käden LightWing -adapteri asettaa valon ATPIAL:n vasemmalle puolelle, jos Micro Hub on kiinnitetty ATPIAL:n taakse. Jos Micro Hub on kiinnitetty ATPIAL:n eteen, vasemman käden ATPIAL -adapteria voidaan kääntää ja käyttää aseen oikealla puolella.Poistettu ohjelmasta
FUSION LightWing Adapter on suunniteltu erityisesti FUSION Micro Hubille ja mahdollistaa sekä varasightin että valon kiinnittämisen ATPIAL- tai ATPIAL-C Multi-Function Aiming Laserin kanssa. Tämä adapteri on kevyt, matala profiililtaan ja yhteensopiva laajan valikoiman FUSION tarvikkeiden kanssa.
Vasen käden LightWing Adapter asettaa valon ATPIAL:n vasemmalle puolelle, jos Micro Hub on kiinnitetty ATPIAL:n taakse. Jos Micro Hub on kiinnitetty ATPIAL:n eteen, vasemman käden ATPIAL Adapter voidaan kääntää ja käyttää aseen oikealla puolella.
Black
Kohdattiin virhe tämän sisällön lataamisessa. Päivitä sivu jatkaaksesi. Jos ongelma jatkuu, ota yhteyttä asiakaspalveluumme.