Ominaisuudet
- Toimituksen paino: 0,02kg
- Toimituksen korkeus: 1mm
- Toimituksen leveys: 102mm
- Toimituksen pituus: 70mm
- UPC: 757253991165
Tuotenro: 319000106
Valm.nro: DIE-G-20
757253991165 Accu-Ring on kokoamis-/istutuskuulakkeen lukitusrenkaana, joka tarjoaa viitemerkkejä tuhannesosina tuumasta (0,001”). Kokoamiskuulake (pääasiallinen käyttö) – Accu-Ring on suunniteltu pääasiassa kokoamiskuulakkeita varten ja se auttaa sinua määrittämään, mikä on haluamasi patruunapituus. Istutuskuulake (toissijainen käyttö) – Accu-Ring mahdollistaa myös tarkat säädöt luotien istutus syvyyksille. Huomautus: Etäisyys 0,001” on etäisyys pitkän ja lyhyen viitemerkin välillä, kuten kuvassa 1 on esitetty. Tämä etäisyys osoittaa kuulan ylös- tai alaspäin säätämistä Co-Ax® Kokoamisprässissä. Kuulakkeen todellinen ylös- tai alaspäin liike on 0,000998” per viitemerkki, joka käytännössä on yksi tuhannesosa tuumasta (0,001”).Jälkitilaus, toimitusaika n. 4-12 viikkoa USA:n varastosta.
ACCU-RING DIE LOCK RING on Forster Products, Inc.:n valmistama erityinen lukitusrenka, joka on suunniteltu käyttämään yhdessä koon ja istutuksen diejen kanssa. Tämä innovatiivinen työkalu helpottaa tarkkojen säätöjen tekemistä latausprosessissa.
Accu-Ring on koon/istutus die lukitusrenka, joka tarjoaa viitemerkkejä tuhannesosissa tuumaa (0.001”).
Huomautus: Etäisyys 0.001” on etäisyys pitkän ja lyhyen viitemerkin välillä, kuten Kuvassa 1 on esitetty. Tämä etäisyys osoittaa die:n ylös- tai alaspäin säädön Co-Ax® latauspainossa. Die:n todellinen ylös- tai alaspäin liike on 0.000998” per viitemerkki, mikä, kaikessa käytännössä, on yksi tuhannesosa tuumaa (0.001”).
Kohdattiin virhe tämän sisällön lataamisessa. Päivitä sivu jatkaaksesi. Jos ongelma jatkuu, ota yhteyttä asiakaspalveluumme.