Ominaisuudet
- Asetyyppi:
1911
- Toimituksen paino: 0,005kg
- Toimituksen korkeus: 13mm
- Toimituksen leveys: 76mm
- Toimituksen pituus: 152mm
Tuotekuvaus
USA:n vientiluvan tyyppi: 0A501.x
Tuotenro: 100045339
Valm.nro: HD206S9MM
Tämä on sinun iskupistoke, jos sinulla on 9x19 kaliiperin 1911, erityisesti ne, joissa on Gov't Model -liukusäätimet. Extreme Service -iskupistoke on CNC-koneistettu öljyjäähdytetystä työkaluteräksestä, joka on valittu iskunkestävyyden ja kulutuskestävyyden tasapainon vuoksi. GI-kovuus on 44-50 ja Harrison Design tavoittelee 46-48 Rc. Extreme Service FPS on valmistettu .480"" leveäksi, jotta se voidaan sovittaa liukusäätimeesi ja poimijaan estämään poimijan ""kelluminen"". Siinä on viistetyt istutuspadit kummallakin puolella, jotta työsi olisi helpompaa ja FPS istuisi paremmin liukusäätimeen. Siinä on suurin mahdollinen säde koneistettuna takakulmassa, mikä helpottaa 9mm patruunan avaamista liukusäätimessä. Se vähentää monien 9mm 1911:den hitaita syklejä. Iskupistoke on suunniteltu Series 70:lle, 9mm Governmet -mallille sekä Commander- ja pienemmille malleille.Poistettu ohjelmasta
Tämä on laukaisinjarru pysäytys, jos sinulla on 9x19 kaliberin 1911, erityisesti ne, joissa on hallitusmallin liukusäätimet. Äärimmäinen palvelu laukaisinjarru pysäytys on CNC-koneistettu öljyjäähdytetystä työkaluteräksestä, joka on valittu isku- ja kulutuskestävyyden tasapainon vuoksi.
Laukaisinjarru pysäytys on konfiguroitu Series 70:lle, 9mm hallitusmallille sekä Commander- ja pienemmille malleille.
1911
Kohdattiin virhe tämän sisällön lataamisessa. Päivitä sivu jatkaaksesi. Jos ongelma jatkuu, ota yhteyttä asiakaspalveluumme.