Yli 300 000 asiakasta - kiitämme teitä!

Yli 40 000 tuotetta metsästykseen ja ammuntaan

Protektorin DELUXE REAR BAGS tarjoavat vakautta 3-kerroksisella nahkapohjalla, joka estää keinumisen. Saatavilla Bunny Ear ja Mid-Ear mallit korkealaatuisesta Cordurasta.

PROTEKTOR REAR BAG MEDIUM CORDURA

749006903

Filters:

Muunnelmat
Suodattimet:
Variations:

Muunnelmat:

DELUXE REAR BAGS - REAR BAG MEDIUM CORDURA
194.9 EUR 0 194,90 € *
Ei saatavilla
Materiaali: Leather, Cordura Tyyppi: Rabbit, Rear Bag Väri: Black Tuotenro: 749006903
Ei saatavilla
194.9 EUR 0 194,90 € *
DELUXE REAR BAGS - REAR BAG MEDIUM LEATHER
179.9 EUR 0 179,90 € *
Ei saatavilla
Materiaali: Leather Tyyppi: Rabbit, Rear Bag Väri: Black Tuotenro: 749006901
Ei saatavilla
179.9 EUR 0 179,90 € *
179.9 194.9 2 EUR
194.9 EUR 194,90 €

Hintoihin sisältyy ALV, toimitus aina 10€ per tilaus.

Tuotenro: 749006903

Valm.nro: 14B5CDSDBB

Nämä Protektorin räätälöidyt takapussit ovat pohjasta koostuvat kolmesta kerroksesta jäykkää nahkaa, jossa on integroitu donitsi, joka eliminoi kaikki keinumisen. Sivuseinät ovat jäykempää nahkaa kuin useimmissa pussissa, mikä estää pussin pyöristymisen ajan myötä. Bunny Ear -mallit ovat v-malliset korvat ja ne ovat loistava valinta niille, joilla on poskipaloja tai ohuempia takavarastoprofiileja. Mid-Ear -mallit ovat hieman korkeammat kuin bunny ears, mikä tarjoaa lisätukea, ja niissä on kaksi riviä ompeleita korvien välissä, jotta suuremmille varastoille saadaan oikea etäisyys. Kaksi korvatyylivaihtoehtoa on saatavilla joko korkealaatuisesta nahasta tai hienosta Cordura-materiaalista. Cordura-materiaali on erinomainen valinta niille, jotka käyttävät lasikuitu- tai komposiittivarastoja. **HUOM: Pussi ei tule täytettynä hiekalla. Tilaa # SD-1 pussi hiekkaa ja FF1000 pussi täyttösuppilo.
Ei saatavilla

Poistettu ohjelmasta

Maksua ei veloiteta ennen lähetystä.
Ei veloituksia:
Luottokorttiasi ei veloiteta tilauksen tekemisen yhteydessä.

Ei sitoumuksia:
Et ole sitoutunut mihinkään ennen kuin tuotteet on lähetetty. Voit peruuttaa tilauksesi milloin tahansa ennen lähetystä – ilman veloitusta.

Vasta lähetyksen yhteydessä:
Luottokorttiasi veloitetaan vasta, kun lähetämme tilauksesi. Ei aikaisemmin.
  • Kolme kerrosta jäykkää nahkaa
  • Vakaus ilman keinumista
  • Valittavissa korkea laatu nahka
179.9 194.9 2 EUR
Kuvaus Specification Asiakasarvostelut Accessories

PROTEKTOR REAR BAG MEDIUM CORDURA

194.9 EUR 194,90 €

Hintoihin sisältyy ALV, toimitus aina 10€ per tilaus.

Kuvaus:

Näytä alkuperäinen (englanti)

Laadukkaat takapussit ampujille

Nämä Protektorin räätälöidyt takapussit tarjoavat erinomaisen tuen ja vakauden ampumiseen.

Tuotteen kuvaus

Nämä takapussit on valmistettu kolmesta kerroksesta jäykkää nahkaa, ja niiden pohjassa on integroitu donitsi, joka eliminoi kaikki keinumiset. Sivuseinät ovat jäykempää nahkaa kuin useimmissa muissa pussimalleissa, mikä estää pussin muotoutumista ajan myötä.

  • Bunny Ear -mallit: V-malliset korvat, jotka sopivat erinomaisesti ampujille, joilla on poskipaloja tai ohuempia takapuisia profiileja.
  • Mid-Ear -mallit: Korvat ovat hieman korkeammat kuin Bunny Ear -malleissa, mikä tarjoaa lisätukea, ja niissä on kaksi riviä ompeleita korvien välissä, jotta saadaan oikea etäisyys suuremmille puille.

Korvat ovat saatavilla joko korkealaatuisesta nahasta tai hienosta Cordura-materiaalista. Cordura on erinomainen valinta lasikuitu- tai komposiittipuiden käyttäjille.

HUOM: Pussi ei tule täytettynä hiekalla. Tilaa # SD-1 pussi hiekkaa ja FF1000 pussi täyttökartio.



Ominaisuudet

  • Materiaali:
    Cordura
    ,
    Leather
  • Tyyli:
    Rabbit
    ,
    Rear Bag
  • Väri:
    Black
  • Toimituksen paino: 0,363kg
  • Toimituksen korkeus: 84mm
  • Toimituksen leveys: 160mm
  • Toimituksen pituus: 198mm

Tuotekuvaus

Made in USA

Asiakasarvostelut

Asiakasarviot (3)

4,3 / 5
Suosittelen tietyin varauksin

Brownells USA Buy better if you can 17.12.2010

The stiching is not even in some areas. The ears are cocked to one side. For [$] it should be more evenly stitched. Its better than the standard bag but not by much. It does have greater height and a much more stable base than the standard model. I guess thats what you're paying for. Works better than putting a peice of wood stuck under the regular bag. To get the propper height.

Suosittelen ehdottomasti

Brownells USA Pay Once, Cry Once 24.11.2010

Just like the title says..."Pay Once, Cry Once". I wasted alot of money over the years on cheap bags because I didnt want to pay the price for one of these. Well, believe me, I'm so glad I got one now. Nothing that I had before even comes close to the quality and solid feel of this bag.Steady as a rock!! I was instantly able to tell that all the groups that had a flyer or just werent up to par of what me and my FNH-SPR are capable of were, for the most part, attributed to a cheap rear bag. Save up and buy the best, you wont be disappointed.

Muunnelmat:

DELUXE REAR BAGS - REAR BAG MEDIUM CORDURA
194.9 EUR 0 194,90 € *
Ei saatavilla
Materiaali: Leather, Cordura Tyyppi: Rabbit, Rear Bag Väri: Black Tuotenro: 749006903
Ei saatavilla
194.9 EUR 0 194,90 € *
DELUXE REAR BAGS - REAR BAG MEDIUM LEATHER
179.9 EUR 0 179,90 € *
Ei saatavilla
Materiaali: Leather Tyyppi: Rabbit, Rear Bag Väri: Black Tuotenro: 749006901
Ei saatavilla
179.9 EUR 0 179,90 € *

Tiesitkö?

Valmistajan tiedot

Vastuullinen taloudellinen toimija EU-asetuksen mukaisesti

Brownells Finland Oy
Kutojantie 3
02630 Espoo
Suomi
tiedustelut@brownells.fi

Ups! Jotain meni pieleen.

Kohdattiin virhe tämän sisällön lataamisessa. Päivitä sivu jatkaaksesi. Jos ongelma jatkuu, ota yhteyttä asiakaspalveluumme.

Takaisin alkuun