Ominaisuudet
- Toimituksen paino: 0,34kg
- Toimituksen korkeus: 51mm
- Toimituksen leveys: 84mm
- Toimituksen pituus: 378mm
- UPC: 050806014121
Tuotenro: 082077001
Valm.nro: DB450
050806014121 Nähty käytössä suuressa asevalmistuksessa, suunniteltu erityisesti huopapyörien ja musliinipyörien tasoittamiseen. Paljon helpompi käyttää ja tehokkaampi kuin perinteinen puuhöylä; tämä rake tekee pyörän tasoittamisesta niin tehokasta, että se kirjaimellisesti "imee" kiillotteen. Ei tarvitse käsin leikata ommeltujen pyörien lankoja ennen tasoittamista, Rake hoitaa sen puolestasi. Puukahva tarjoaa tukevan, kahden käden otteen ja kevyt paine vain kahdella neljästä aggressiivisesta teräksisestä hampaasta tekee nopeasti työtä pyörän epätasaisuuksien kanssa. Yksinkertaistaa pyörien muotoilua erityisiin töihin.Toimitusaika noin 2-4 viikkoa.
BUFFING WHEEL RAKE, BROWNELLS
Buffing Wheel Rake on suunniteltu erityisesti huopapyörien ja musliinipyörien tasoittamiseen. Tämä työkalu on huomattavasti helpompi käyttää ja tehokkaampi kuin perinteinen puupalikka; rakeella tasoitettu pyörä imee kirjaimellisesti kiillotusaineen. Ei tarvitse käsin leikata ompeleita ennen tasoitusta, Rake hoitaa sen puolestasi.
Buffing Wheel Rake yksinkertaistaa pyörien muotoilua erityisiin tehtäviin. Tämä työkalu on täydellinen valinta kaikille, jotka arvostavat tehokkuutta ja laatua aseiden valmistuksessa ja huollossa.
Kohdattiin virhe tämän sisällön lataamisessa. Päivitä sivu jatkaaksesi. Jos ongelma jatkuu, ota yhteyttä asiakaspalveluumme.